ZAPROGRAMUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

W dzisiejszym cyfrowym świecie nauka programowania jest tak samo istotna jak nauka czytania czy matematyki

Szkółka programowania to innowacyjna placówka, w której kształcimy młodych ludzi zainteresowanych nowymi technologiami i programowaniem komputerów. Każdego dnia dzielimy się w niej wiedzą i doświadczeniem z młodym pokoleniem. Pasją do programowania chcemy zarażać jak najwięcej młodych ludzi, ponieważ wierzymy, że nauka programowania rozwija nie tylko umiejętności cyfrowe, dające lepszy start w przyszłość, ale - co ważniejsze – stymuluje rozwój logicznego myślenia.

IMG_20200908_114009.jpg

Kim Jesteśmy ?

Jesteśmy  odpowiedzią  na zapotrzebowanie zmieniającego się, skomputeryzowanego świata, w którym młode pokolenie najszybciej potrafi się odnaleźć, zrozumieć, ale również zacząć go zmieniać poprzez programowanie.

Dzięki naszym  zajęciom, dajemy uczestnikom możliwość nie tylko aktywnego uczestnictwa we współczesnym świecie, ale również umiejętność rozważnego korzystania z jego dobrodziejstw, unikania zagrożeń czyhających w sieci.

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH

2.jpg

 

Uczą u nas zawodowi programiści

22.jpg

 

Mamy wieloletnie doświadczenie w nauce programowania 

Twoje dziecko spędza dużo czasu przed komputerem i marnuje go? Zapisz je na programowanie dla dzieci!

Zarazimy go pasją do programowania, przez co czas spędzany przed komputerem stanie się czasem nauki i rozwoju. :)

IMG_20200908_113802.jpg

Efekt przebytych zajęć

Dziecko uzyska wiedzę i podstawowe umiejętności programowania. Rozwinie swoje umiejętności logicznego myślenia. Dowie się jak programowanie może pomóc w życiu. Stworzy wiele własnych programów. Będzie się uczyło zespołowej pracy. Rozwinie umiejętność rozwiązywania problemów oraz wytrwałości w rozwiązywaniu trudnych zadań.

To co ? Widzimy się na zajęciach ? :) 

Czekamy na Ciebie !

xx.png