O nas    

Tczewska Szkółka Programowania dla Dzieci i Młodzieży pozwala uczestnikom zajęć zdobyć narzędzia do rozumienia i programowania współczesnego świata.

Jesteśmy innowacyjną  placówką, w której kształcimy młodych ludzi zainteresowanych nowymi technologiami i programowaniem komputerów.

Każdego dnia dzielimy się w niej wiedzą i doświadczeniem z młodym pokoleniem. Pasją do programowania chcemy zarażać jak najwięcej młodych ludzi, ponieważ wierzymy, że nauka programowania rozwija nie tylko umiejętności cyfrowe, dające lepszy start w przyszłość,     ale - co ważniejsze – stymuluje rozwój logicznego myślenia.

Programowanie jest dla młodych osób świetną zabawą, która rozwija wyobraźnię, twórczość i kreatywne myślenie. Cechy te są niezbędne dla osiągnięcia sukcesu w świecie zdominowanym przez rewolucję technologiczną. By zacząć programować, nie trzeba znać zawiłych języków programowania

Na naszych zajęciach dajemy uczestnikom możliwość nie tylko aktywnego uczestnictwa we współczesnym świecie, ale również umiejętność rozważnego korzystania z jego dobrodziejstw, unikania zagrożeń czyhających w sieci.

Ułatwiamy programować świat.
Zaprogramuj świat po swojemu.
Procedury programowania aktywnego malucha.
Niezły ze mnie informatyk.
Nagrywam, montuję i publikuję filmy, jakich świat jeszcze nie widział.

Zajęcia prowadzone są przez szkoleniowców z wieloletnim doświadczeniem, pracujących zawodowo jako programiści w renomowanych firmach, posiadających umiejętności prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą.